Witam Na Stronie ShopingBook Group ... Internetowym Wsparciem Osób i Firm !

Zanim Zaczniesz z Firmą ...

Czym ma być ta strona dla Was ? ... Dobre pytanie :)

Przygotowujemy dla Was środowisko w którym możecie rozwijać pierwszy biznes ... tak mi się wydaje bo w takim celu została stworzona ta strona jak i projekt SBFaktor i TeraMarket. Jestem członkiem 2 grup Startup 'owych. Przygotowuję kilka projektów wspólnie z grupami programistów oraz techników.

Zwracam się do Państwa bo sam przekonałem się czym jest Ekosystem Firm. Prawo współpracy :) Przykład ?? Proszę bardzo ...

Świat ... Wszyscy wiemy co daje Słońce, Woda, Drzewa, Zwierzęta, ... Ludzie.
A co byłoby gdyby nie było Słońca lub zgasło na miesiąc ? Abstrahując od zimna rośliny nie produkowałyby tlenu więc by nie było zwierząt i ludzi oddychający powietrzem. Jakby nie było Wody ? Brak roślin i brak tlenu i co za tym idzie zwierząt i Ludzi. Jakby nie było roślin to i nie byłoby zwierząt jak i pewnie ludzi. Jakby nie było ludzi to nie byłoby efektu cieplarnianego ( to akurat zły przykład ... )  ;).

Czemu o tym napisałem ? Firma to też Ekosystem. Nie będzie funkcjonował bez klientów i partnerów handlowych (producentów, dostawców, Handlowców, itp.). Niektóre firmy o tym zapominają lub celowo nie biorą tego pod uwagę.Tyczy się to w szczególności zagranicznych firm i korporacji (nie mieszkają tutaj więc czemu ma ich obchodzić jak tu żyją ludzie. Jeśli będzie brak popytu odejdą i zamkną swoje biznesy i przeniosą się w inne lokalizacje ... Widać to po "płaconych podatkach" w Polsce.) Chcemy zbudować Ekosystem Mikro Firm. Dać możliwość rozwijania się wszystkim ludziom w Polsce którzy chcą czegoś więcej niż etat ( Chociaż to wygodne 8-12 godzin i do domu i nic więcej nie interesuje. Firma to już odpowiedzialność i za tym idzie większe a nieraz bardzo duże pieniądze). Każdy z nas chce kupić coś nowego lepszego droższego a co za tym idzie bezpieczniejszego lub mieć co zostawić swoim dzieciom. Może to pora pójść na swoje, zaryzykować i dążyć do obranych celów. Pamiętajcie jednak, że ludzie którzy nie zarabiają nie kupują ... Ekosystem Biznesowy. Na drodze Własnej firmy przeważnie stoją Pieniądze a raczej ich brak ... Tutaj możemy również pomóc.

Miałem już wiele przypadków bardzo dobrych pomysłów Polacy są bardzo kreatywni dlatego tutaj Firmą z nami współpracującymi damy narzędzia jak i wsparcie w dofinansowaniach, Księgowość i partnerską pomoc w rozwoju. Nie musisz być Najlepszy w danej dziedzinie musisz być ...  Kreatywny  !!!

Twórz z Nami przyszłość oraz mocne struktury firm w Polsce !!

Startup (wsparcie do 1 mln zł), dofinansowania dla osób prywatnych, dla działalności Gospodarczych i na Innowacyjne rozwiązania ...

Na Początek Drzewo Rodzaju Działalności Gospodarczej ... :)


W Czym Możemy Państwu Pomóc ... Jakie Mamy Narzędzia ?

TeraMarket - Market Nowej Generacji

Nasz nowy portal TeraMarket od samego początku miał na celu Łączenie Klientów i Sprzedających. Jednak miała być jedna różnica ... Sprzedające Mikro Firmy miały być Terenowe. Nie będzie tutaj opcji wysyłki i tradycyjnych kurierów. Będą Dostawcy lokalni z lokalnych Oddziałów. Nie ograniczy to jednak towaru czy tym bardziej usług. Wręcz przeciwnie ... Zwiększy się dostęp towarowy oraz tym samym zwiększy zatrudnienie w danym rejonie. Więcej pracowników, więcej sklepów i zróżnicowanie towarowe. Wiem też, że założenia to jedno a rzeczywistość to drugie...

A co jeśli w takich gminnych lokalizacjach będą hurtownie TeraMarket ???

Zostawię to pytanie bez odpowiedzi ... dla Państwa i Waszych Gminnych Regionów.

Dowiedz się Więcej ...

SBFaktor - Mikro Firmy Nowej Generacji

SBFaktor - Mikro Firny Nowej Generacji. Czym tak naprawdę jest nowa usługa przygotowana przez Nasz Zespół ? Jak może ułatwić prowadzenie Firmy ?SBFaktor ma moduły Produkcyjne, Handlowe, Usługowe, Projektowe, Strony WWW, Sklepy, Szkolenia Online, Księgowe HR, Floty, Chat oraz mój faworyt Sztuczna Inteligencja Dżarwis ( pewnie znana z filmów nazwa ), ma ona na celu sterowanie głosowe SBFaktor po to by podczas prowadzenia auta czy dla osób niedowidzących pomóc w pracy z systemem. Modułów oczywiście jest o wiele więcej... Wersja Beta jednak ma bardzo wiele zmian i integracje przez aplikacje czy PWA.

A co jeśli w takich gminnych lokalizacjach będą hurtownie TeraMarket ???

Dowiedz się Więcej ...


Nasze Gminy

Portal który będzie działał w Gminach na terytorium Polski.    Będzie on  miał na celu połączenie wszystkich szkół podstawowych z terenów gmin jako portal komunikacyjny dla młodych i starczych ludzi ze wsparciem jednostek terytorialnych, ośrodków zdrowia, kultury, mikro i małych firm.    Strony, Grupy Rozmów, Wydarzenia, Chat, Wideo rozmowy, Galerie, Sample, Wideokonferencje, Giełda Towarów i Usług, Forum, Blogi, Zbiórki Darowizny czy Poszukiwanie Pracy ... :)

W czym Wam pomoże i Waszej Firmie ? Reklama w Całej sieci Społecznościowej ... :)

Dowiedz się Więcej ...

VideoRozmowa.Online

Rozmowy Wideo oraz Transmisje Online w Naszym Systemie Portalowym jednak zostały rozszerzone, by wszystkie firmy, instytucje samorządu terytorialnego oraz transmisje mszy świętej, mogły działać bezpośrednio na portalu. System będzie połączony z portalami Nasze Gminy, TeraMarket i SBFaktor. Pozwoli prowadzić transmisje wydarzeń, komunikację video, szkolenia video. Nowe możliwości pozwolą oglądać na urządzeniach z androidem ( tv, dekoder, smartfon, urządzenia zdalne, itp. ) oraz na komputerach z systemem ( Windows oraz Linux ). Nowością będzie aplikacja którą można zainstalować na TV bezpośrednio z androidem.

W czym pomoże Waszej Firmie ? Wideokonferencje nawet w 4K i wielu językach ... :)

Dowiedz się Więcej ...Cyfrowe Studio TV

Postaramy się pomóc i nauczyć młodzież jak postępować i projektować cyfrowe studio za pomocą komputerów oraz systemów nakładania obrazu na powierzchnie. Mamy nadzieję ze to pozwoli rozbudzić wyobraźnię młodych uczniów szkół podstawowych i zagłębić się w prowadzenie rozmów i zapraszać gości na rozmowę w takim studio. Pozwoli też projektować aranżacje dla nowych młodzieżowych (własnych) produkcji wideo jak filmy, teleturnieje, seriale czy dokumenty.

Dzięki Sponsorom takim jak Państwo zaoferujemy reklamy wideo sieci Stacji TV.

Dowiedz się Więcej ...


Jaki asortyment proponujemy ? Każdy który tylko zwróci Twoją uwagę ...